14.712,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CL 30 Litre Buzdolabı
| Boyutlar | Yükseklik 41.2 * Genişlik 32 * Uzunluk 58.6 Cm |
| Güç | 12V / 24V / 220V (Opsiyonel) |
| Marka | Cool Life / Cool Marine |
| Boyutlar | Yükseklik 41.2 * Genişlik 32 * Uzunluk 58.6 Cm |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | CL30 |
| Kapasite | 30L |
| Uygulama | Araba, Ev, Karavan, Tekne, Tır |
| Malzeme | ABS, Alüminyum |
| Sıcaklık Aralığı | -22 / +10 |
| Ambalaj Boyutu | 625*375*335 |
| Net Ağırlık | 10.8 KG |
| Brüt Ağırlık | 12.25 KG |
| Güç Tüketimi | 30 W |
| dB | 30dB |
| Bölme | çift Bölme |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 13 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.798,10 ₺ | 15.596,19 ₺ |
| 3. Taksit | 5.290,44 ₺ | 15.871,31 ₺ |
| 4. Taksit | 4.036,61 ₺ | 16.146,42 ₺ |
| 5. Taksit | 3.284,01 ₺ | 16.420,06 ₺ |
| 6. Taksit | 2.782,53 ₺ | 16.695,18 ₺ |
| 7. Taksit | 2.424,33 ₺ | 16.970,29 ₺ |
| 8. Taksit | 2.155,68 ₺ | 17.245,41 ₺ |
| 9. Taksit | 1.946,72 ₺ | 17.520,52 ₺ |
| 10. Taksit | 1.779,42 ₺ | 17.794,16 ₺ |
| 11. Taksit | 1.642,80 ₺ | 18.070,75 ₺ |
| 12. Taksit | 1.528,82 ₺ | 18.345,86 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.798,10 ₺ | 15.596,19 ₺ |
| 3. Taksit | 5.290,44 ₺ | 15.871,31 ₺ |
| 4. Taksit | 4.036,61 ₺ | 16.146,42 ₺ |
| 5. Taksit | 3.284,01 ₺ | 16.420,06 ₺ |
| 6. Taksit | 2.782,53 ₺ | 16.695,18 ₺ |
| 7. Taksit | 2.424,33 ₺ | 16.970,29 ₺ |
| 8. Taksit | 2.155,68 ₺ | 17.245,41 ₺ |
| 9. Taksit | 1.946,72 ₺ | 17.520,52 ₺ |
| 10. Taksit | 1.779,56 ₺ | 17.795,64 ₺ |
| 11. Taksit | 1.642,80 ₺ | 18.070,75 ₺ |
| 12. Taksit | 1.528,82 ₺ | 18.345,86 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.276,00 ₺
16.551,00 ₺
WhatsApp Destek