14.450,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CL 25 Litre Buzdolabı
| Ölçüler | Yükseklik 30,5 * Genişlik 32 * Derinlik 58,6 Cm |
| Güç | DC 12/24V |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Boyutlar | Y 29,5 * G 32* D 57 |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | CL 25 |
| Kapasite | 25 Litre |
| Uygulama | Araba, Ev, Karavan, Tekne, Tır |
| Malzeme | ABS, Alüminyum |
| Sıcaklık Aralığı | -22 / +10 |
| İç Boyut | 365*250*267 |
| Ambalaj Boyutu | 625*375*335 |
| Net Ağırlık | 9.5 KG |
| Brüt Ağırlık | 10.8 KG |
| GÜÇ TÜKETİMİ | 30 W |
| Bölme | Çift bölmeli |
| dB | 30 dB |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.659,22 ₺ | 15.318,45 ₺ |
| 3. Taksit | 5.196,22 ₺ | 15.588,66 ₺ |
| 4. Taksit | 3.964,72 ₺ | 15.858,88 ₺ |
| 5. Taksit | 3.225,53 ₺ | 16.127,65 ₺ |
| 6. Taksit | 2.732,98 ₺ | 16.397,86 ₺ |
| 7. Taksit | 2.381,15 ₺ | 16.668,08 ₺ |
| 8. Taksit | 2.117,29 ₺ | 16.938,29 ₺ |
| 9. Taksit | 1.912,06 ₺ | 17.208,51 ₺ |
| 10. Taksit | 1.747,73 ₺ | 17.477,28 ₺ |
| 11. Taksit | 1.613,54 ₺ | 17.748,94 ₺ |
| 12. Taksit | 1.501,60 ₺ | 18.019,15 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.659,22 ₺ | 15.318,45 ₺ |
| 3. Taksit | 5.196,22 ₺ | 15.588,66 ₺ |
| 4. Taksit | 3.964,72 ₺ | 15.858,88 ₺ |
| 5. Taksit | 3.225,53 ₺ | 16.127,65 ₺ |
| 6. Taksit | 2.732,98 ₺ | 16.397,86 ₺ |
| 7. Taksit | 2.381,15 ₺ | 16.668,08 ₺ |
| 8. Taksit | 2.117,29 ₺ | 16.938,29 ₺ |
| 9. Taksit | 1.912,06 ₺ | 17.208,51 ₺ |
| 10. Taksit | 1.747,87 ₺ | 17.478,72 ₺ |
| 11. Taksit | 1.613,54 ₺ | 17.748,94 ₺ |
| 12. Taksit | 1.501,60 ₺ | 18.019,15 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.276,00 ₺
16.551,00 ₺
WhatsApp Destek