16.919,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 90 Litre Buzdolabı
| Ölçüler | YÜKSEKLİK 85 GENİŞLİK 47 DERİNLİK 45 CM |
| Güç | 60 W |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | CM 90 |
| Soğutma Sistemi | DC 12/24 V |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | Karavan, Tekne, Kamp, Tiny House , Ofis ve birçok alanda kullanılmaktadır. |
| Malzeme | Sac |
| Sıcaklık Aralığı | -15/+4 Dondurucu/Buzdolabı |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Soğutma sistemi | Yüksek Akü Korumalı Sikelan Kompresör |
| Net Ağırlık | 15 Kg |
| Güç kaynağı | DC 12/24 V Çakmaklık, Klemens |
| Kapasite | 90 LT |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 13 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 8.967,92 ₺ | 17.935,83 ₺ |
| 3. Taksit | 6.084,07 ₺ | 18.252,22 ₺ |
| 4. Taksit | 4.642,15 ₺ | 18.568,60 ₺ |
| 5. Taksit | 3.776,66 ₺ | 18.883,30 ₺ |
| 6. Taksit | 3.199,95 ₺ | 19.199,68 ₺ |
| 7. Taksit | 2.788,01 ₺ | 19.516,07 ₺ |
| 8. Taksit | 2.479,06 ₺ | 19.832,45 ₺ |
| 9. Taksit | 2.238,76 ₺ | 20.148,84 ₺ |
| 10. Taksit | 2.046,35 ₺ | 20.463,53 ₺ |
| 11. Taksit | 1.889,24 ₺ | 20.781,61 ₺ |
| 12. Taksit | 1.758,17 ₺ | 21.097,99 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 8.967,92 ₺ | 17.935,83 ₺ |
| 3. Taksit | 6.084,07 ₺ | 18.252,22 ₺ |
| 4. Taksit | 4.642,15 ₺ | 18.568,60 ₺ |
| 5. Taksit | 3.776,66 ₺ | 18.883,30 ₺ |
| 6. Taksit | 3.199,95 ₺ | 19.199,68 ₺ |
| 7. Taksit | 2.788,01 ₺ | 19.516,07 ₺ |
| 8. Taksit | 2.479,06 ₺ | 19.832,45 ₺ |
| 9. Taksit | 2.238,76 ₺ | 20.148,84 ₺ |
| 10. Taksit | 2.046,52 ₺ | 20.465,22 ₺ |
| 11. Taksit | 1.889,24 ₺ | 20.781,61 ₺ |
| 12. Taksit | 1.758,17 ₺ | 21.097,99 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
16.551,00 ₺
24.433,00 ₺
WhatsApp Destek