17.168,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM-S 90 Litre Buzdolabı
| Boyutlar | Yükseklik 83* Genişlik 47 * Derinlik 48 Cm |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | Siyah |
| Marka | Cool Life / Cool Marine |
| Soğutma aralığı | -15/+4 Dondurucu/ Buzdolabı |
| Güç Tüketimi | 60W 12 V Saatte 4 A 24 V 2,5 A |
| Güç | DC 12/24 V |
| Malzeme | Sac |
| Soğutma sistemi | Yüksek akü korumalı ve sarsıntıya dayanıklı kompresör |
| Hacim | 90L |
| Net ağırlık | 15KG |
| Uygulama | Karavan,Kamp, Tekne ,tiny house , ofis ve birçok alan da kullanım sağlanabilir. |
| Kilit sistemi | Var |
| Kompresör | Sarsıntıya karşı dayanıklı sistem |
| dB | 42 dB |
Şu anda 3 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 6 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 9.099,90 ₺ | 18.199,80 ₺ |
| 3. Taksit | 6.173,61 ₺ | 18.520,84 ₺ |
| 4. Taksit | 4.710,47 ₺ | 18.841,88 ₺ |
| 5. Taksit | 3.832,24 ₺ | 19.161,20 ₺ |
| 6. Taksit | 3.247,04 ₺ | 19.482,25 ₺ |
| 7. Taksit | 2.829,04 ₺ | 19.803,29 ₺ |
| 8. Taksit | 2.515,54 ₺ | 20.124,33 ₺ |
| 9. Taksit | 2.271,71 ₺ | 20.445,37 ₺ |
| 10. Taksit | 2.076,47 ₺ | 20.764,70 ₺ |
| 11. Taksit | 1.917,04 ₺ | 21.087,45 ₺ |
| 12. Taksit | 1.784,04 ₺ | 21.408,50 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 9.099,90 ₺ | 18.199,80 ₺ |
| 3. Taksit | 6.173,61 ₺ | 18.520,84 ₺ |
| 4. Taksit | 4.710,47 ₺ | 18.841,88 ₺ |
| 5. Taksit | 3.832,24 ₺ | 19.161,20 ₺ |
| 6. Taksit | 3.247,04 ₺ | 19.482,25 ₺ |
| 7. Taksit | 2.829,04 ₺ | 19.803,29 ₺ |
| 8. Taksit | 2.515,54 ₺ | 20.124,33 ₺ |
| 9. Taksit | 2.271,71 ₺ | 20.445,37 ₺ |
| 10. Taksit | 2.076,64 ₺ | 20.766,41 ₺ |
| 11. Taksit | 1.917,04 ₺ | 21.087,45 ₺ |
| 12. Taksit | 1.784,04 ₺ | 21.408,50 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
37.323,00 ₺
35.830,00 ₺
WhatsApp Destek