42.667,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 260 Litre Buzdolabı
| Ölçüler | YÜKSEKLİK 160 GENİŞLİK 55 DERİNLİK 55 CM |
| Uygulama | Çakmaklık, Klemens |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| dB | 42 dB |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | CM 260 |
| Soğutma Sistemi | DC 12/24 V |
| Kapasite | 283 L |
| Uygulama | Kamp,Karavan, Tekne, Tiny House , Ofis ve birçok alanda kullanılmaktadır. |
| Malzeme | Sac |
| Sıcaklık Aralığı | -25/+4 Dondurucu/Buzdolabı |
| Renk | Beyaz |
| Net Ağırlık | 50 Kg |
| Dondurucu Kapasite | 42 L |
| Güç Tüketimi | 60W |
Şu anda 3 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 12 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 22.615,64 ₺ | 45.231,29 ₺ |
| 3. Taksit | 15.343,05 ₺ | 46.029,16 ₺ |
| 4. Taksit | 11.706,76 ₺ | 46.827,03 ₺ |
| 5. Taksit | 9.524,13 ₺ | 47.620,64 ₺ |
| 6. Taksit | 8.069,75 ₺ | 48.418,51 ₺ |
| 7. Taksit | 7.030,91 ₺ | 49.216,38 ₺ |
| 8. Taksit | 6.251,78 ₺ | 50.014,26 ₺ |
| 9. Taksit | 5.645,79 ₺ | 50.812,13 ₺ |
| 10. Taksit | 5.160,57 ₺ | 51.605,74 ₺ |
| 11. Taksit | 4.764,35 ₺ | 52.407,88 ₺ |
| 12. Taksit | 4.433,81 ₺ | 53.205,75 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 22.615,64 ₺ | 45.231,29 ₺ |
| 3. Taksit | 15.343,05 ₺ | 46.029,16 ₺ |
| 4. Taksit | 11.706,76 ₺ | 46.827,03 ₺ |
| 5. Taksit | 9.524,13 ₺ | 47.620,64 ₺ |
| 6. Taksit | 8.069,75 ₺ | 48.418,51 ₺ |
| 7. Taksit | 7.030,91 ₺ | 49.216,38 ₺ |
| 8. Taksit | 6.251,78 ₺ | 50.014,26 ₺ |
| 9. Taksit | 5.645,79 ₺ | 50.812,13 ₺ |
| 10. Taksit | 5.161,00 ₺ | 51.610,00 ₺ |
| 11. Taksit | 4.764,35 ₺ | 52.407,88 ₺ |
| 12. Taksit | 4.433,81 ₺ | 53.205,75 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.276,00 ₺
36.782,00 ₺
WhatsApp Destek