23.540,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 100 Litre Beyaz Buzdolabı
| Buzdolabı kapasite | 100 Litre |
| Defrost Türü | Otomatik defrost |
| Kapak | Çift kapak |
| Enerji tasarrufu | A+ |
| Boyutlar | Y 103 * G 45,5 * D 51,5 CM |
| Güç kaynağı | Çakmaklık, Klemens |
| Güç | DC 12V/24V |
| Marka adı | Cool Life /Cool marine |
| Garanti | 2 Yıl |
| Renk | Beyaz |
| Tür | Üst derin dondurucu |
| Malzeme | Sac |
| Kompressör | Yüksek akü korumalı kompressör |
| Kurulum | Taşınabilir |
| Sıcaklık Kontrol | Mekanik termostat |
| dB | 42 dB |
| Güç | 60W |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 14 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 12.477,38 ₺ | 24.954,75 ₺ |
| 3. Taksit | 8.464,98 ₺ | 25.394,95 ₺ |
| 4. Taksit | 6.458,79 ₺ | 25.835,15 ₺ |
| 5. Taksit | 5.254,60 ₺ | 26.272,99 ₺ |
| 6. Taksit | 4.452,20 ₺ | 26.713,19 ₺ |
| 7. Taksit | 3.879,06 ₺ | 27.153,39 ₺ |
| 8. Taksit | 3.449,20 ₺ | 27.593,59 ₺ |
| 9. Taksit | 3.114,87 ₺ | 28.033,79 ₺ |
| 10. Taksit | 2.847,16 ₺ | 28.471,63 ₺ |
| 11. Taksit | 2.628,56 ₺ | 28.914,18 ₺ |
| 12. Taksit | 2.446,20 ₺ | 29.354,38 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 12.477,38 ₺ | 24.954,75 ₺ |
| 3. Taksit | 8.464,98 ₺ | 25.394,95 ₺ |
| 4. Taksit | 6.458,79 ₺ | 25.835,15 ₺ |
| 5. Taksit | 5.254,60 ₺ | 26.272,99 ₺ |
| 6. Taksit | 4.452,20 ₺ | 26.713,19 ₺ |
| 7. Taksit | 3.879,06 ₺ | 27.153,39 ₺ |
| 8. Taksit | 3.449,20 ₺ | 27.593,59 ₺ |
| 9. Taksit | 3.114,87 ₺ | 28.033,79 ₺ |
| 10. Taksit | 2.847,40 ₺ | 28.473,98 ₺ |
| 11. Taksit | 2.628,56 ₺ | 28.914,18 ₺ |
| 12. Taksit | 2.446,20 ₺ | 29.354,38 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
36.782,00 ₺
35.310,00 ₺
WhatsApp Destek