36.782,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 210 Litre Buzdolabı
| Güç Tüketimi | 60W |
| Güç | DC 12/24 V |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Boyutlar | Y 83* G91 * D52 CM |
| Garanti | 2 YIL |
| Model | CM 210 |
| Sıcaklık Kontrol | Mekanik Termostat |
| Kapasite | 210 LT |
| Uygulama | Karavan,Tekne, Kamp,Tiny House, Dağ Evi ,Ofis ve birçok alanda kullanılmaktadır. |
| Malzeme | Sac |
| Sıcaklık Aralığı | -30 (Derin Dondurucu) |
| Renk | Beyaz |
| Kapı | Blok Kapak |
| Net Ağırlık | 35 Kg |
| Gaz Tipi | R600a |
| Güç Tüketimi | 60W |
Şu anda 2 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 9 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 19.496,30 ₺ | 38.992,60 ₺ |
| 3. Taksit | 13.226,81 ₺ | 39.680,42 ₺ |
| 4. Taksit | 10.092,06 ₺ | 40.368,25 ₺ |
| 5. Taksit | 8.210,48 ₺ | 41.052,39 ₺ |
| 6. Taksit | 6.956,70 ₺ | 41.740,21 ₺ |
| 7. Taksit | 6.061,15 ₺ | 42.428,04 ₺ |
| 8. Taksit | 5.389,48 ₺ | 43.115,86 ₺ |
| 9. Taksit | 4.867,08 ₺ | 43.803,68 ₺ |
| 10. Taksit | 4.448,78 ₺ | 44.487,83 ₺ |
| 11. Taksit | 4.107,21 ₺ | 45.179,33 ₺ |
| 12. Taksit | 3.822,26 ₺ | 45.867,15 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 19.496,30 ₺ | 38.992,60 ₺ |
| 3. Taksit | 13.226,81 ₺ | 39.680,42 ₺ |
| 4. Taksit | 10.092,06 ₺ | 40.368,25 ₺ |
| 5. Taksit | 8.210,48 ₺ | 41.052,39 ₺ |
| 6. Taksit | 6.956,70 ₺ | 41.740,21 ₺ |
| 7. Taksit | 6.061,15 ₺ | 42.428,04 ₺ |
| 8. Taksit | 5.389,48 ₺ | 43.115,86 ₺ |
| 9. Taksit | 4.867,08 ₺ | 43.803,68 ₺ |
| 10. Taksit | 4.449,15 ₺ | 44.491,51 ₺ |
| 11. Taksit | 4.107,21 ₺ | 45.179,33 ₺ |
| 12. Taksit | 3.822,26 ₺ | 45.867,15 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.433,00 ₺
35.310,00 ₺
WhatsApp Destek