28.006,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 138 Litre Retro Beyaz Buzdolabı
| Ölçüler | Y 129,5 * G 45,6 * D 49,5 CM |
| Güç kaynağı | Çakmaklık,Klemens |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Defrost Türü | Otomatik |
| Güç Kaynağı | Dc 12/24 V |
| Buzdolabı Kapasite | 140LT |
| Kapı | Çift Kapılı |
| Güç | 60W |
| Dondurucu Kapasite | -25/ +4 Dondurucu/Buzdolabı |
| Net Ağırlık | 30 KG |
| Model | CM-R138 |
| Renk | Beyaz |
| dB | 42 dB |
| Ambalaj Boyutu | Y 132* G 49 * D 58 CM |
| Enerji Tasarrufu | A+ |
| Dondurucu Bölmesi | 45L |
| Buzdolabı Bölmesi | 95 L |
Şu anda 3 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 10 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.844,58 ₺ | 29.689,16 ₺ |
| 3. Taksit | 10.070,96 ₺ | 30.212,87 ₺ |
| 4. Taksit | 7.684,15 ₺ | 30.736,59 ₺ |
| 5. Taksit | 6.251,50 ₺ | 31.257,50 ₺ |
| 6. Taksit | 5.296,87 ₺ | 31.781,21 ₺ |
| 7. Taksit | 4.614,99 ₺ | 32.304,92 ₺ |
| 8. Taksit | 4.103,58 ₺ | 32.828,63 ₺ |
| 9. Taksit | 3.705,82 ₺ | 33.352,35 ₺ |
| 10. Taksit | 3.387,33 ₺ | 33.873,26 ₺ |
| 11. Taksit | 3.127,25 ₺ | 34.399,77 ₺ |
| 12. Taksit | 2.910,29 ₺ | 34.923,48 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.844,58 ₺ | 29.689,16 ₺ |
| 3. Taksit | 10.070,96 ₺ | 30.212,87 ₺ |
| 4. Taksit | 7.684,15 ₺ | 30.736,59 ₺ |
| 5. Taksit | 6.251,50 ₺ | 31.257,50 ₺ |
| 6. Taksit | 5.296,87 ₺ | 31.781,21 ₺ |
| 7. Taksit | 4.614,99 ₺ | 32.304,92 ₺ |
| 8. Taksit | 4.103,58 ₺ | 32.828,63 ₺ |
| 9. Taksit | 3.705,82 ₺ | 33.352,35 ₺ |
| 10. Taksit | 3.387,61 ₺ | 33.876,06 ₺ |
| 11. Taksit | 3.127,25 ₺ | 34.399,77 ₺ |
| 12. Taksit | 2.910,29 ₺ | 34.923,48 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
26.535,00 ₺
16.919,00 ₺
WhatsApp Destek