16.919,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM-S 90 Litre Buzdolabı
| Boyutlar | Yükseklik 83* Genişlik 47 * Derinlik 48 Cm |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | Siyah |
| Marka | Cool Life / Cool Marine |
| Soğutma aralığı | -15/+4 Dondurucu/ Buzdolabı |
| Güç Tüketimi | 60W 12 V Saatte 4 A 24 V 2,5 A |
| Güç | DC 12/24 V |
| Malzeme | Sac |
| Soğutma sistemi | Yüksek akü korumalı ve sarsıntıya dayanıklı kompresör |
| Hacim | 90L |
| Net ağırlık | 15KG |
| Uygulama | Karavan,Kamp, Tekne ,tiny house , ofis ve birçok alan da kullanım sağlanabilir. |
| Kilit sistemi | Var |
| Kompresör | Sarsıntıya karşı dayanıklı sistem |
| dB | 42 dB |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 12 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 8.967,92 ₺ | 17.935,83 ₺ |
| 3. Taksit | 6.084,07 ₺ | 18.252,22 ₺ |
| 4. Taksit | 4.642,15 ₺ | 18.568,60 ₺ |
| 5. Taksit | 3.776,66 ₺ | 18.883,30 ₺ |
| 6. Taksit | 3.199,95 ₺ | 19.199,68 ₺ |
| 7. Taksit | 2.788,01 ₺ | 19.516,07 ₺ |
| 8. Taksit | 2.479,06 ₺ | 19.832,45 ₺ |
| 9. Taksit | 2.238,76 ₺ | 20.148,84 ₺ |
| 10. Taksit | 2.046,35 ₺ | 20.463,53 ₺ |
| 11. Taksit | 1.889,24 ₺ | 20.781,61 ₺ |
| 12. Taksit | 1.758,17 ₺ | 21.097,99 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 8.967,92 ₺ | 17.935,83 ₺ |
| 3. Taksit | 6.084,07 ₺ | 18.252,22 ₺ |
| 4. Taksit | 4.642,15 ₺ | 18.568,60 ₺ |
| 5. Taksit | 3.776,66 ₺ | 18.883,30 ₺ |
| 6. Taksit | 3.199,95 ₺ | 19.199,68 ₺ |
| 7. Taksit | 2.788,01 ₺ | 19.516,07 ₺ |
| 8. Taksit | 2.479,06 ₺ | 19.832,45 ₺ |
| 9. Taksit | 2.238,76 ₺ | 20.148,84 ₺ |
| 10. Taksit | 2.046,52 ₺ | 20.465,22 ₺ |
| 11. Taksit | 1.889,24 ₺ | 20.781,61 ₺ |
| 12. Taksit | 1.758,17 ₺ | 21.097,99 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
36.782,00 ₺
35.310,00 ₺
WhatsApp Destek