26.535,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM-S 138 Litre Buzdolabı
| Ölçüler | Yükseklik 130 genişlik 45,5 Derinlik 50 cm |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Defrost Türü | Otomatik Defrost |
| Güç Kaynağı | Çakmaklık, Klemens |
| Malzeme | Sac |
| dB | 42 dB |
| Buzdolabı Kapasite | 140 Litre |
| Kapı | Çift Kapılı |
| Güç | DC 12 /24 V (Sarsıntıya dayanıklı) |
| Dondurucu Kapasite | -25 / +4 Dondurucu /Buzdolabı |
| Güç | 60W |
| Model | CM138 |
| Renk | Siyah |
| Özellik | Kilit mekanizmalı |
| Ambalaj Boyutu | 48.6*57.7*133.4 |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Dondurucu Bölmesi | 45 L |
| Buzdolabı Bölmesi | 95 L |
Şu anda 3 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 12 ürün satıldı.
| Renk | Bej, Paslanmaz Çelik |
|---|
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.064,88 ₺ | 28.129,75 ₺ |
| 3. Taksit | 9.541,99 ₺ | 28.625,96 ₺ |
| 4. Taksit | 7.280,54 ₺ | 29.122,16 ₺ |
| 5. Taksit | 5.923,14 ₺ | 29.615,71 ₺ |
| 6. Taksit | 5.018,65 ₺ | 30.111,92 ₺ |
| 7. Taksit | 4.372,59 ₺ | 30.608,12 ₺ |
| 8. Taksit | 3.888,04 ₺ | 31.104,33 ₺ |
| 9. Taksit | 3.511,17 ₺ | 31.600,53 ₺ |
| 10. Taksit | 3.209,41 ₺ | 32.094,08 ₺ |
| 11. Taksit | 2.962,99 ₺ | 32.592,94 ₺ |
| 12. Taksit | 2.757,43 ₺ | 33.089,15 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.064,88 ₺ | 28.129,75 ₺ |
| 3. Taksit | 9.541,99 ₺ | 28.625,96 ₺ |
| 4. Taksit | 7.280,54 ₺ | 29.122,16 ₺ |
| 5. Taksit | 5.923,14 ₺ | 29.615,71 ₺ |
| 6. Taksit | 5.018,65 ₺ | 30.111,92 ₺ |
| 7. Taksit | 4.372,59 ₺ | 30.608,12 ₺ |
| 8. Taksit | 3.888,04 ₺ | 31.104,33 ₺ |
| 9. Taksit | 3.511,17 ₺ | 31.600,53 ₺ |
| 10. Taksit | 3.209,67 ₺ | 32.096,74 ₺ |
| 11. Taksit | 2.962,99 ₺ | 32.592,94 ₺ |
| 12. Taksit | 2.757,43 ₺ | 33.089,15 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
35.731,00 ₺
28.006,00 ₺
WhatsApp Destek