50.307,00 ₺ Orijinal fiyat: 50.307,00 ₺.34.420,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.420,00 ₺.
Cool Life Cool Marine 12 Volt Araç Kliması
| Akım | 42A |
| Güç | 12V |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Renk | Beyaz |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | KLM8000 |
| Hız Aralığı | 1000-2500 |
| Soğutma Kapasitesi | 2500W/ 8000 BTU |
| Kontrol | Uzaktan Kumanda/ Dijital gösterge |
| Malzeme | Plastik |
| Sıcaklık Aralığı | +18 Dereceye kadar soğutur |
| Dış Boyut | Yükseklik 12,9* Genişlik 94 cm *Derinlik 78 Cm |
| İç Panel Boyutu | Genişlik 44 cm *Yükseklik 27 Cm |
| Net Ağırlık | 32,5 Kg |
| Gaz Tipi | HFC134a |
| Güç Tüketimi | S 30/35 A |
| Renk | Beyaz |
Hem Seyir Halinde Hem de Park Halinde Çalışma Özelliği, Kompresörlü ve Gazlı, Sessiz, Dijital Ekran, Uzaktan Kumanda, Özel Üfürme Paneli, Güçlü ve etkili Soğutma, R134a Gaz, Saatte 12v 45-50 A Arası Tüketim, Yanma Gücü 800 W, Soğutma Kapasitesi 8000 BTU, Akü Şarj Göstergesi, Kolay Montaj, 2 Yıl Garanti, Uzaktan Kumanda
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 7 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 18.244,32 ₺ | 36.488,64 ₺ |
| 3. Taksit | 12.377,43 ₺ | 37.132,30 ₺ |
| 4. Taksit | 9.443,99 ₺ | 37.775,95 ₺ |
| 5. Taksit | 7.683,23 ₺ | 38.416,16 ₺ |
| 6. Taksit | 6.509,97 ₺ | 39.059,82 ₺ |
| 7. Taksit | 5.671,92 ₺ | 39.703,47 ₺ |
| 8. Taksit | 5.043,39 ₺ | 40.347,12 ₺ |
| 9. Taksit | 4.554,53 ₺ | 40.990,78 ₺ |
| 10. Taksit | 4.163,10 ₺ | 41.630,99 ₺ |
| 11. Taksit | 3.843,46 ₺ | 42.278,09 ₺ |
| 12. Taksit | 3.576,81 ₺ | 42.921,74 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 18.244,32 ₺ | 36.488,64 ₺ |
| 3. Taksit | 12.377,43 ₺ | 37.132,30 ₺ |
| 4. Taksit | 9.443,99 ₺ | 37.775,95 ₺ |
| 5. Taksit | 7.683,23 ₺ | 38.416,16 ₺ |
| 6. Taksit | 6.509,97 ₺ | 39.059,82 ₺ |
| 7. Taksit | 5.671,92 ₺ | 39.703,47 ₺ |
| 8. Taksit | 5.043,39 ₺ | 40.347,12 ₺ |
| 9. Taksit | 4.554,53 ₺ | 40.990,78 ₺ |
| 10. Taksit | 4.163,44 ₺ | 41.634,43 ₺ |
| 11. Taksit | 3.843,46 ₺ | 42.278,09 ₺ |
| 12. Taksit | 3.576,81 ₺ | 42.921,74 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
2.350,00 ₺ Orijinal fiyat: 2.350,00 ₺.1.500,00 ₺Şu andaki fiyat: 1.500,00 ₺.
63.545,00 ₺ Orijinal fiyat: 63.545,00 ₺.54.013,00 ₺Şu andaki fiyat: 54.013,00 ₺.
WhatsApp Destek