14.801,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CL 30 Litre Buzdolabı
| Boyutlar | Yükseklik 41.2 * Genişlik 32 * Uzunluk 58.6 Cm |
| Güç | 12V / 24V / 220V (Opsiyonel) |
| Marka | Cool Life / Cool Marine |
| Boyutlar | Yükseklik 41.2 * Genişlik 32 * Uzunluk 58.6 Cm |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model | CL30 |
| Kapasite | 30L |
| Uygulama | Araba, Ev, Karavan, Tekne, Tır |
| Malzeme | ABS, Alüminyum |
| Sıcaklık Aralığı | -22 / +10 |
| Ambalaj Boyutu | 625*375*335 |
| Net Ağırlık | 10.8 KG |
| Brüt Ağırlık | 12.25 KG |
| Güç Tüketimi | 30 W |
| dB | 30dB |
| Bölme | çift Bölme |
Şu anda 2 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 13 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.845,27 ₺ | 15.690,54 ₺ |
| 3. Taksit | 5.322,44 ₺ | 15.967,32 ₺ |
| 4. Taksit | 4.061,02 ₺ | 16.244,10 ₺ |
| 5. Taksit | 3.303,88 ₺ | 16.519,40 ₺ |
| 6. Taksit | 2.799,36 ₺ | 16.796,17 ₺ |
| 7. Taksit | 2.438,99 ₺ | 17.072,95 ₺ |
| 8. Taksit | 2.168,72 ₺ | 17.349,73 ₺ |
| 9. Taksit | 1.958,50 ₺ | 17.626,51 ₺ |
| 10. Taksit | 1.790,18 ₺ | 17.901,81 ₺ |
| 11. Taksit | 1.652,73 ₺ | 18.180,07 ₺ |
| 12. Taksit | 1.538,07 ₺ | 18.456,85 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 7.845,27 ₺ | 15.690,54 ₺ |
| 3. Taksit | 5.322,44 ₺ | 15.967,32 ₺ |
| 4. Taksit | 4.061,02 ₺ | 16.244,10 ₺ |
| 5. Taksit | 3.303,88 ₺ | 16.519,40 ₺ |
| 6. Taksit | 2.799,36 ₺ | 16.796,17 ₺ |
| 7. Taksit | 2.438,99 ₺ | 17.072,95 ₺ |
| 8. Taksit | 2.168,72 ₺ | 17.349,73 ₺ |
| 9. Taksit | 1.958,50 ₺ | 17.626,51 ₺ |
| 10. Taksit | 1.790,33 ₺ | 17.903,29 ₺ |
| 11. Taksit | 1.652,73 ₺ | 18.180,07 ₺ |
| 12. Taksit | 1.538,07 ₺ | 18.456,85 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.422,00 ₺
16.651,00 ₺
WhatsApp Destek