23.593,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM 100 Litre Inox Buzdolabı
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cool Life / Cool Marine |
| Güç | 60W |
| Buzdolabı Kapasite | 100 L |
| Defrost Türü | Otomatik |
| Renk | Inox |
| Enerji Tasarrufu | A+ |
| Boyutlar | Y 103 * G 45,5 * D 51,5 CM |
| Güç Kaynağı | Çakmaklık, Klemens |
| Güç | DC 12/24 V |
| Sıcaklık aralığı | -20 / +10 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| dB | 42 dB |
| Kompresör | Sarsıntıya dayanıklı yüksek verimli kompresör |
Şu anda 3 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 8 ürün satıldı.
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 12.505,47 ₺ | 25.010,94 ₺ |
| 3. Taksit | 8.484,04 ₺ | 25.452,13 ₺ |
| 4. Taksit | 6.473,33 ₺ | 25.893,32 ₺ |
| 5. Taksit | 5.266,43 ₺ | 26.332,15 ₺ |
| 6. Taksit | 4.462,22 ₺ | 26.773,34 ₺ |
| 7. Taksit | 3.887,79 ₺ | 27.214,53 ₺ |
| 8. Taksit | 3.456,96 ₺ | 27.655,71 ₺ |
| 9. Taksit | 3.121,88 ₺ | 28.096,90 ₺ |
| 10. Taksit | 2.853,57 ₺ | 28.535,73 ₺ |
| 11. Taksit | 2.634,48 ₺ | 28.979,28 ₺ |
| 12. Taksit | 2.451,71 ₺ | 29.420,47 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 12.505,47 ₺ | 25.010,94 ₺ |
| 3. Taksit | 8.484,04 ₺ | 25.452,13 ₺ |
| 4. Taksit | 6.473,33 ₺ | 25.893,32 ₺ |
| 5. Taksit | 5.266,43 ₺ | 26.332,15 ₺ |
| 6. Taksit | 4.462,22 ₺ | 26.773,34 ₺ |
| 7. Taksit | 3.887,79 ₺ | 27.214,53 ₺ |
| 8. Taksit | 3.456,96 ₺ | 27.655,71 ₺ |
| 9. Taksit | 3.121,88 ₺ | 28.096,90 ₺ |
| 10. Taksit | 2.853,81 ₺ | 28.538,09 ₺ |
| 11. Taksit | 2.634,48 ₺ | 28.979,28 ₺ |
| 12. Taksit | 2.451,71 ₺ | 29.420,47 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
24.276,00 ₺
16.551,00 ₺
WhatsApp Destek