26.601,00 ₺
Cool LifeCool Life Cool Marine CM-S 138 Litre Buzdolabı
| Ölçüler | Yükseklik 130 genişlik 45,5 Derinlik 50 cm |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka Adı | Cool Life / Cool Marine |
| Defrost Türü | Otomatik Defrost |
| Güç Kaynağı | Çakmaklık, Klemens |
| Malzeme | Sac |
| dB | 42 dB |
| Buzdolabı Kapasite | 140 Litre |
| Kapı | Çift Kapılı |
| Güç | DC 12 /24 V (Sarsıntıya dayanıklı) |
| Dondurucu Kapasite | -25 / +4 Dondurucu /Buzdolabı |
| Güç | 60W |
| Model | CM138 |
| Renk | Siyah |
| Özellik | Kilit mekanizmalı |
| Ambalaj Boyutu | 48.6*57.7*133.4 |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Dondurucu Bölmesi | 45 L |
| Buzdolabı Bölmesi | 95 L |
Şu anda 1 kişi bu ürünü görüntülüyor.
🔥 Son 3 aylar içinde 11 ürün satıldı.
| Renk | Bej, Paslanmaz Çelik |
|---|
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.099,86 ₺ | 28.199,72 ₺ |
| 3. Taksit | 9.565,72 ₺ | 28.697,16 ₺ |
| 4. Taksit | 7.298,65 ₺ | 29.194,60 ₺ |
| 5. Taksit | 5.937,88 ₺ | 29.689,38 ₺ |
| 6. Taksit | 5.031,14 ₺ | 30.186,81 ₺ |
| 7. Taksit | 4.383,46 ₺ | 30.684,25 ₺ |
| 8. Taksit | 3.897,71 ₺ | 31.181,69 ₺ |
| 9. Taksit | 3.519,90 ₺ | 31.679,13 ₺ |
| 10. Taksit | 3.217,39 ₺ | 32.173,91 ₺ |
| 11. Taksit | 2.970,36 ₺ | 32.674,01 ₺ |
| 12. Taksit | 2.764,29 ₺ | 33.171,45 ₺ |
![]() | ||
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam |
| Peşin | - | - |
| 2. Taksit | 14.099,86 ₺ | 28.199,72 ₺ |
| 3. Taksit | 9.565,72 ₺ | 28.697,16 ₺ |
| 4. Taksit | 7.298,65 ₺ | 29.194,60 ₺ |
| 5. Taksit | 5.937,88 ₺ | 29.689,38 ₺ |
| 6. Taksit | 5.031,14 ₺ | 30.186,81 ₺ |
| 7. Taksit | 4.383,46 ₺ | 30.684,25 ₺ |
| 8. Taksit | 3.897,71 ₺ | 31.181,69 ₺ |
| 9. Taksit | 3.519,90 ₺ | 31.679,13 ₺ |
| 10. Taksit | 3.217,66 ₺ | 32.176,57 ₺ |
| 11. Taksit | 2.970,36 ₺ | 32.674,01 ₺ |
| 12. Taksit | 2.764,29 ₺ | 33.171,45 ₺ |
* Taksit tutarları tahmini olup, bankanızın kampanya ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
35.819,00 ₺
28.076,00 ₺
WhatsApp Destek